Girişimci Destek Merkezi

Email Grubu

Sitemizdeki tüm etkinlik ve haberler konusunda bilgi sahibi olmak için posta grubuza Üye Olun!


Genç girişimciler projelerini anlattı

SATSO Genç Girişimciler Kurulu ve SATSO Meclis Başkanı Adnan Borazancıoğlu SATSO Genç Girişimciler Kurulu, SATSO Meclis Başkanı Adnan Borazancıoğlu ve SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u makamlarında ziyaret etti

BİLGİ VERDİLER
Geçtiğimiz ay yapılan seçimlerin ardından göreve gelen Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Murat Ağırbaş, yönetimde yer alan kurul üyelerini Meclis Başkanı Adnan Borazancıoğlu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ile tanıştırarak, yapacakları proje ve çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

ÜÇ SAÇ AYAĞI
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Sakarya'nın gelişimi için şehrin erkleri ile ortak akıl ve ortak vizyon ile çalıştıklarını belirterek, "SATSO bu şehrin üç saç ayağından biri. Sizler de bu güçlü kurumun bir parçasısınız. Sizlerden çok güzel projeler bekliyorum. Kadın Girişimcilerimizde olduğu gibi sizden de ülke genelinde ses getirecek projeler bekliyorum. Her zaman yanınızdayım" dedi.

BİZE GÜVENİN
Girişimcilik fikrinin ülkemizde oturmaya başladığını söyleyen Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Murat Ağırbaş, SATSO üyesi olan 37-38 yaş altı üyelerin listesini çıkartıyoruz. Bugün meclisimizde 44 kişi var. Biz bu sayıyı 90'a çıkarmak istiyoruz. Bununla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Bizlere güvenin, genç arkadaşlarımız ile çok güzel projeler üretecek ve hayata geçireceğiz" şeklinde konuştu.

Habere Ait Resimler

SATSO Genç Girişimciler Kurulu ve SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul
Copyrigt © 2014 Genç Girişimciler Kurulu Sakarya