Girişimci Destek Merkezi

Email Grubu

Sitemizdeki tüm etkinlik ve haberler konusunda bilgi sahibi olmak için posta grubuza Üye Olun!


Prof. Dr. Kerem Alkin SATSO'da 2012 Beklentilerini Anlatacak

Prof. Dr. Kerem Alkin ile Ekonomi Sohbetleri SATSO Genç Girişimciler Kurulu'nun ev sahipliğinde düzenlenecek olan "Ekonomi Sohbetleri" programının ikincisi, Prof. Dr. Kerem Alkin'in katılımı ile "2012 Beklentileri" başlığı altında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirilecek

25 Nisan 2012 Çarşamba günü saat 13.30'da Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Ali Coşkun Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek olan "2012 Beklentileri" konulu konferansta Prof. Dr. Kerem Alkin 2012 yılı ekonomik değerlendirmeleri ve beklentileri ile ilgili katılımcılara bilgi verecek.

SATSO Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Tolga Ballık, İlki ekonomist geçtiğimiz yıl Asaf Savaş Akat ile başlayan ve Kerem Alkin'in katılımı ile devam eden "Ekonomi Sohbetleri" programının Sakarya iş dünyasını ve kamuoyunu bilgilendirmek için belirli aralıklarla sürdürüleceğini ifade etti.

Ballık ayrıca, 2012 yılı dünya ve Türkiye ekonomisini doğru anlamak ve değerlendirmek amacıyla düzenledikleri konferansa tüm iş dünyasını, basın mensuplarını ve Sakaryalıları davet etti.
Copyrigt © 2014 Genç Girişimciler Kurulu Sakarya