Girişimci Destek Merkezi

Email Grubu

Sitemizdeki tüm etkinlik ve haberler konusunda bilgi sahibi olmak için posta grubuza Üye Olun!


TOBB, girişimcilerle SATSO'da buluştu

tobb Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nın düzenlemiş olduğu Ödül Töreni Programı öncesi TOBB Girişimcilik Daire Başkanı Cihat ALAGÖZ hem Kadın Girişimcilere, hem de Genç Girişimcilere girişimcilik ile ilgili yeniden düzenlenen sistem değişikliği hakkında bilgi verdi

28 Eylül 2011 Çarşamba günü Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası'nın düzenlemiş olduğu TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun da katılımıyla gerçekleşen Ödül Töreni öncesi TOBB Girişimcilik Daire Başkanı Cihat Alagöz; hem Kadın Girişimciler, Hem Genç Girişimcilere Girişimcilik ile ilgili yeniden düzenlenen sistem değişikliği hakkında bilgi verdi.

Programda Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Tolga Ballık ve Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı İffet Hacıeyüpoğlu konuklarla yeni dönemi konuştu. Eğitime ayrıca Sakarya Genç Girişimciler Üst Kurul Üyesi Gülden YILMAZ, TOBB Girişimcilik Müdürlüğü'nden Handan KÖSE ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu Danışmanı Berrak KUTSOY da katıldı. Girişimci adayı bayanlar ve akademisyen bayanlar katıldı.

TOBB Sakarya Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu Başkan ve üyeleri ile Yeni Çalışma Usul ve Esasları Bilgilendirmesi ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu Üst Kurul Üyesi ve KOTON Mağazacılık Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gülden YILMAZ'ın üyelerle değerlendirme yapması ile program sona erdi. Katılımcılar toplantının çok yararlı olduğunu belirtti.

Toplantının ardından yapılan ödül töreninde Genç Girişimciler ödülünü Akıllı Site uygulamasıyla alan Mesut Fıçıcıgil ve Kadın Girişimciler ödülünü 5 Yıldızlı Otel Yatırımına Teşvikiyle alan Hülya Baran Sakallıoğlu kutlanarak, ödülleri verildi.

Habere Ait Resimler

tobb
tobb
Copyrigt © 2014 Genç Girişimciler Kurulu Sakarya